Перемовини з керівництво будівництва

22/01/2016 об 16:00 відбулась довгоочикувана зустріч з безпосереднім керівником забудовника ЖК "Родинний Затишок" Віктором Анатолійовичем Войцеховським.
На зустрічі з боку інвесторів були присутні члени ініциативної групи ЖК Родинний Затишок та представники ГО Родинний Захист.
На початку зустрічі Забудовник пояснив, що під час новорічних свят роботи майже не велись, але запевним, що роботи вже активуються і найближчий місяць ми маєми всі побачити результати.
Також присутні були проінформовані, що керівництво і менеджери ТОВ "Капітал Рієлті ЛТД" на стадії реорганізації з метою покращення ситуяцію на кращу (наголошую на тому факті, що Бугай суто юридично лишається на своїй пасаді і фірма не змінюється). 
На данний момент фінансові надходження і використання фінансів буде підконтрольно особисто Войцеховським В.А. 
Керівництвом забудовника також на минулі наші звернення була запропонована модель співпраці:
кожного місяця забудовник буде проводити зустрічі з представниками ініціативнох групи і звітувати по фінансовим надходженням і витратам (а саме за минулий місяць і наступний). Причому представники конкретної секції зможуть коригувати витрати і дискутувати з цього приводу.  І відповідно надавати план робіт на наступний місяць.
Перша така зустріч має відбутися в найближчий тиждень. 
До того ж додали, що тепер надходження до конкретної секції будуть витрачатися тільки на неї. 
 
Після того у присутніх активістів була можливість задати питання, отримати відповіді, озвучити скарги, побажання, реккомендації.
Перелічу кілька з ключових питань та відповідей:
1. Чи можливо надати доступ одній людині, яка має довіру серед інвестрів до інформації по рахункам на які поступають надходження?  Відповідь: Поки не готові дати відповідь, але обовязково розглянуть цей варіант.
2. Стосовно документації на законність забудови та сплати оренди за землю? Відповідь:  стосовно документації - вона є  і зможуть надати на найближчій зустрічі. Стосовно статусу нашого ЖК в КМДА - відуться зустрічі паном Войцеховським особисто з представниками КМДА на рівні голови і замів. Питання має врегулюватися. За оренду все сплачується.
3. Чому при майже 100%-ій сплаті по 22 та 20/3 немає достатнього фінансування щоб добудувати найближчим часом ? Відповідь: ЖК Родинний Затошок і ЖК Флагман - один буд. майданчик і не для кого немає таємниці, що кошти, які вкладались у нові секції Флагмана (фундамент і каркас) поки не було продажів, вкладались з коштів, які надходили для ЖК Родинний Затишок. Враховуючи це при продажах квартир з нових секцій ЖК Флагмана будуть поступати частково на ЖК Родинний Затишок.
4. Чому немає фактично робіт на буд. майданчику? Відповідь: фінансування робіт тісно повязано з продажем, продажі поки що по багатьом, зокрема і негатив на форумах, впали до мінімуму. 
Це лише основні найбільш хвилюючі запитання.  
Декількома інвесторами були висунуті деякі пропозиції, озвучувати які, поки немає реальних результатів на буд майданчику ЖК Родинний Затишок, ГО не бачить сенсу.
На підставі наведеної вище інформаці і тієї яка надійде після найближчої зустрічі планується проведення зборів всіх інвестроів. Орієнтовно на 06.02.2016 об 12:00. Дата і час скорегується на протязі наступного тижня.
 
З повагою, Рада ГО "Родинний Захист"