Мінінг під ГПУ 15.12.2016

Шановні інвестори!

 

У випадку, якщо Забудовником не буде підписано угоду по передачі всіх прав стосовно ЖК Флагман та Родинний Затишок ЖБК Нашбуд РЗФ до 12.12.2016 ГО Родинний Захист оголошує повну мобілізацію інвесторів та вихід на мітінг під стіни Генеральної Прокуратури України з наступним зверненням (чорновий варіант):

 

Шановний Юрій Віталійовичу! 

Звертаємося до Вас ми бо бачимо в Вас порядну людину, яка не допустить свавілля проти громадян України.
Інформуємо Вас про наступне:
- на момент коли ми — інвестора  укладали угоди майнових прав з Забудовником в Відділах Продажів ЖК РЗ та Флагмана (2011-2016 ???? роки) представники Забудовника нам пред’являли дозвільну документацію на будівництво і запевняли нас що всі документи в порядку і будівництво повністю легальне. Зараз на скільки нам відомо більшість наших секцій знаходяться під арештом по причині того, що немає дозвільної документації на будівництво та землю не надавали в оренду Забудовнику в період 2011-2016 коли продажі шли повним ходом. Якщо це відповідає дійсності просимо Вас посприяти розслідуванню та притягнути до відповідальності абсолютно всіх хто сприяв цій підступній шахрайській схемі від менеджерів відділу продажів до продажних чиновників районного рівня та КМДА, які все це покривали.
- багато з об’єктів будівництва, які знаходяться за адресами: бул. Гашека 20, 22, 24, вул. Лобачевського, 7, ... мали б вже давно здатися в експлуатацію. Здача вже прострочена від 1 до 5 ??? років, в залежності від секції. Є будинки, які за планом вже мали б бути здані, але в них ще не зведена коробка до кінця, тобто роботи виконані на 20% не більше, є секції в яких оплати інвесторів вже повністю виконані, але секції зведені на 80%-90%. 
- ті звіти які вдавалося отримати від Забудовника ініціативній групі інвесторів повністю не відповідали витратам на будівництво. Є всі підстави провести перевірку з розслідуванням по факту нецільового використання коштів інвесторів. Підкреслимо те, що від нас вже були неодноразові безрезультатні звернення до полії Дніпровського райвідділу, та депутатів Верховної Ради та Київради. Також, по нашому питанню було відправлено звернення розібратися від депутата Верховної Ради Чумака В.В. міністру внутришніх справ Авакова - без результатно.
- на даний момент ЖК Родинний Затишок, ЖК Флагман знаходяться під охороною людей, які за їх словами найняв новий забудовник — будівництво призупинено, нікого не пускають вже кілька місяців, але ми проінформовані, що триває судове слідство на законність прав нового Забудовник. Ми інвестори переживаємо, що це банальне рейдерське захоплення, де ми звичайні люди є заручниками. Підкреслимо також, що за період останніх кілька місяців збуджувались справи в судах непоодиноких випадків повторного продажу квартир у ЖК Стародарницький.
Ми інвестори ЖК Родинний Затишок та ЖК Флагман, розуміючи складність нашої ситуації, звернулися до КМДА, наважились піти нелегким шляхом діючи по алгоритму (див. додаток 1), який нам запропонував КМДА. 
Згідно Алгоритму створили юридичну особу житлово-будівельний кооператив “Нашбуд РЗФ”, провели величезний шматок робіт по інформуванню інвесторів та прийому заяв на вступ до ЖБК аби вирішувати питання гуртом. На сьогодні ЖБК Нашбуд РЗФ налічує понад 540 ??? інвесторів, які стали пліч опліч перед спільною проблемою.
Натомість всі домовленості з Забудовником, а саме Войцеховським Віктором Анатолійовичем по передачі будівництва згідно Алгоритму КМДА під загр­озою по причині ігнорування нас тим самим Забудовником та його представниками. Ми неоднарозово пропонували варіанти угод по передачі, але Забудовник навмисно затягує процес і не підписав їх досі.
Просимо Вас Юрій Віталійовичу, як генерального прокурора, втрутитись в ситуацію і провести відповідні роботи аби притягнути всіх винних до відповідальності і захистити тисячі простих людей, серед яких переважно молоді сім’ї, люди похилого віку, малозахищені верстви населення, від свавілля корупціонерів та шахраїв.

 

 

З повагою, Рада ГО Родинний Захист